Patikimi metaliniai kaminai

Pristatomi kaminai: savybės ir ypatumai

 Nuo seno egzistuoja du kaminų tipai – tai mūriniai  dūmtraukiai, kurių viduje sumontuojami šiuolaikiški plieniniai kaminų įdėklai,ir naujos statybos, renovuojamuose namuose statomi naujoviški metaliniai dviejų sluoksnių kaminai, kurie yra modernūs ir santykinai nebrangūs. Dvisieniai kaminai, dar vadinami pristatomais kaminais,kurie montuojami pastato išorinėje pusėje. Žmonės nevisada žino, kad kaminai gali būti montuojami namo išorėje, tačiau toks montavimo būdas yra daug saugesnis ir patrauklesnis dėl daugelio priežasčių.

 

Pristatomas kaminas ypatingas tuo, kad įprastai yra montuojamas statinio išorėje (jei statybos ar namo šeimininko nenumatyta kitaip). Kaminą galima pasirinkti reikiamo ilgio. Pristatomus kaminus labai pamėgo ir komercinių, pramoninių pastatų savininkai – yra galimybė sumontuoti itin aukštą kaminą arba daugybę kaminų. Pristatomieji kaminai pakankamai populiarūs tarp individualių namų savininkų, tačiau tai dažnai vieintelis galimas pasirinkimas tiems, kurie namuose nori įsirengti dar vieną krosnelę, židinį ar kuriems reikalingas pirties kaminas. Pristatomo kamino pasirinkimas yra geras sprendimas, o tokio kamino kaina – prieinama daugeliui.

 

Montuojant pristatomą kaminą dažnai nereikia betoninio pagrindo, galimas sprendimas kamino stalelis arba atraminė aikštelė,kurie yra gaminami iš nerūdijančio plieno. Kitas privalumas – kad pristatomas kaminas puikiai tinka daugiabučių namų gyventojams, gyvenantiems bet kuriame namo aukšte, nes kaminą galima sumontuoti bet kuriame statinio aukšte. Pristatomasis kaminas sudarytas  iš dviejų vamzdžių – vidinio ir išorinio, o tarp jų yra izoliacinės medžiagos sluoksnis, dėl kurio dūmtraukiai ne taip greitai atvėsta ir dėl to nesusidaro kondensatas. Dėl temperatūrų skirtumo susidaręs kondensatas mūriniuose kaminuose – viena iš pagrindinių jų irimo ir prasto eksploatavimo priežaščių.

 

Dažnai klientai baiminasi vieno pristatomųjų kaminų trūkumo – kad jis bus matomas namo išorėje ir neva darkys eksterjerą. Atvirkščiai – tokį kaminą galima priderinti prie namo, stogo ar sienų spalvos ir jis taps visiškai funkcionuojančia namo dalimi. Taigi tikimės, jog svarstydami pasirinkimo alternatyvas pagalvosite ir apie tokio tipo kaminus.

Vardas

El. paštas

Telefonas *

Užklausa *