Patikimi metaliniai kaminai

Izoliuoto trisienio dūmtraukio sistema skirta dūmų šalinimui iš šildymo įrenginio į atmosferą ir oro tiekimui į šildymo įrenginį degimo procesui užtikrinti. Ši sistema įdealiai tinka energetiškai efektyviems pasyviems namams.

Trisienė dūmtraukio sistema dūmų šalinimą ir oro tiekimą degimui į šildymo įrenginį užtikrina vienu sprendimu. Naudojant kitas dūmtraukių sistemas oro tiekimas užtikrinamas kitais būdais: tiesiai iš lauko per sieną ar montuojant ortakių sistemas po statinio grindimis, dėl ko nukentėdavo pastato energetinis efektyvumas ir sandarumas. Ši trisienių dūmtraukių sistema skirta naudoti įrenginiuose kurie naudoja kietą (malkas, medienos granules) skystą ir dujinį kurą.

Trisienis dūmtraukis sudarytas iš trijų vamzdžių.Vidinis dūmtakis,skirtas dūmų šalinimui, gaminamas iš 1,4404/316 nerūdijančio plieno. Tarpas tarp dūmtakio ir vidurinio vamzdžio užpildytas 25 mm storio , 180 kg/m3 tankio įpučiama mineralinia vata . Tarp vidurinio ir išorinio vamzdžio 25 mm tarpas naudojamas kaip kanalas degimui reikalingo oro padavimui į šildymo įrenginį.

Trisienio dūmtraukio vidurinis ir išoriniai vamzdžiai bei ortakio elementai gaminami iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno 1,4301/304. Išorinis dūmtraukio ir ortakio vamzdžiai gali būti dažomi miltelinių būdu, juoda spalva.

Sistemos sandarumui užtikrinti išoriniai ir oro padavimo kanalo vamzdžiai jungtyse gaminami naudojant silikonines tarpines.
Montuojant trisienio dūmtraukio ir oro kanalo elementų jungtys fiksuojamos montažinėmis apkabomis, kurios komplektuojamos kartu su dūmtraukiais ir ortakiais. Dūmtraukių ir ortakių elementai gali būti gaminami teleskopinio tipo, kas suteikia galimybę turėri reguliuojamo ilgio elementus prijungiant įrenginį.

Montuojant šią sistemą, turi būti išlaikomas minimalus 80 mm atstumas nuo dūmtraukio , kertančio stogo, sienų konstrukcijas, paviršiaus .Kondensacinių ar garo plėvelių, naudojamų stogo ar sienų konstrukcijose, sankirtose su dūmtraukiu, sandarumui užtikrinti naudojamos aukštos mokybės prasiskverbimo membranos, kurios patikimai su jomis suklijuojamos.

Šalčio tiltų eliminavimui ir kaip papildoma stogo,sienų ar perdangų konstrukcijų izoliacija naudojama speciali mineralinė vata kurią komplektuoja sistemų gamintojas . Ši sistema pasižymi saugumu, kadangi dūmtraukio išorė mažiau kaista, net suodžių gaisro metu , esant atsitiktiniam kontaktui, yra saugi, nes temperatūra dūmtraukio išorėje neviršija 100 ° C

Sistema pritaikyta dirbti drėgnomis sąlygomis (W), todėl gali būti montuojami aukšto naudingumo šildymo įrenginiai.
 

Paskirtis: degimo produktų pašalinimui iš degimo vietos į atmosferą
Kuras: skystas, dujinis arba kietas
Sistemos žymėjimas pagal EN 1856-1
Ø 80-300 mm,T600-N1-W-Vm-L50(050-100)-G80
T600 -maksimali darbinė temperatūra
N1 - natūrali trauka
W -drėgnos eksploatavimo sąlygos
Vm -atsparus korozijai
G - atsparus suodžių užsidegimui
80 - atstumas iki degių medžiagų
Dūmtakis –L50 - nerūdijantis plienas 1,4404
Ø - 80-200 mm - 0,5; 0,6; 0,8;1,0 mm
Ø - 250-300 mm - 0,6; 0,8;1,0 mm
Vidurinis vamzdis – nerūdijantis plienas 1,4301
Išorinis vamzdis – nerūdijantis plienas 1,4301
Išorinis vamzdis – dažytas nerūdijantis plienas 1,4301
Vienasienio ortakio vamzdis – nerūdijantis plienas 1,4301
Vienasienio ortakio vamzdis – dažytas nerūdijantis plienas 1,4301
Izoliacija - įpučiama mineralinė vata,storis -25 mm.