Patikimi metaliniai kaminai

Naujas produktas asortimente – dūmtraukių sistemos P1

Atsižvelgdami į klientų poreikius ir užklausas, nuolat atnaujiname ir papildome savo asortimentą. Šią vasarą produkcijos sąrašą papildėme viensienių ir dvisienių dūmtraukių sistemomis P1, skirtomis priverstine trauka (P1 200 Pa) šalinti degimo produktus iš degimo įrenginių.

 

Šios dūmtraukių sistemos tinka tiek individualiems namams, tiek dideliems pramoniniams objektams, pavyzdžiui, rajoninėms dujų katilinėms,taip pat katilinėms naudojančioms skystąjį kurą.

 

Tai kokybiškas produktas orientuotas į šiuolaikinius statybų sprendimus. Ypatingai tinkamas pasyviems namams, užtikrina mažą taršą, mažą kietų dalelių išmetimą į atmosferą. Taigi renkantis P1 sistemos dūmtraukius, Jūs rūpinatės savo aplinka ir sveikata.

 

Dvisienio dūmtraukio išorinis vamzdis gaminamas iš visų tipų plienų: nerūdijančio plieno 1.4301, 1.4509, cinkuotos skardos DX51D; dažytos cinkuotos skardos. Sandarinimui užtikrinti naudojamos silikoninės tarpinės. Sistema nėra atspari suodžių užsidegimui, jos maksimali darbinė temperatūra yra 200 ̊C.

 

Daugiau apie siūlomų produktų specifikacijas bei atnaujintos montavimo taisyklės.

 

Tikimės, jog šio naujo produkto atsiradimas mūsų asortimente patenkins Jūsų poreikius ir bus teigiamai įvertintas.

Vardas

El. paštas

Telefonas *

Užklausa *