Patikimi metaliniai kaminai

Kodėl verta tapti prekybos partneriu?


Metalinių kaminų gamybos veiklą pradėjome prieš  10 metų. Savo rankomis gaminome, montavome, tobulinome sistemas. Patys ieškojome klaidų, patobulinimo, optimizavimo galimybių.  Šio darbo ir pastangų dėka gimė ta „Sauresta“, kurią šiandien pristatome Jums.


Puikiai pažįstame kiekvieną šios srities kertelę, todėl aiškiai įvardiname, kad Partneris –  tai pasitikėjimas ir tarpusavio supratimas. Aiškiai sakome, kad kviesdami jus tapti Partneriu, įsipareigojame sukurti  pridėtines vertes ne tik galutiniam klientui, bet ir Jums. Galite būti tikri, kad tapę Partneriu gausite visą mūsų žinių bagažą, ypatingas finansines sąlygas, mokymus, stabilų klientų srautą ir daugelį kitų, ypatingai svarbių dalykų.


Kuo mes skiriamės nuo kitų rinkos žaidėjų? Tuo, kad esame paprasti, lankstūs, tiesūs, ir tuo pačiu nepripažįstantys jokių kokybės, aptarnavimo ar  darbo kompromisų. Visada galite būti tikri, kad mūsų prekės bus aukščiausios kokybės, o pažadai ir įsipareigojimai bus vykdomi laiku ir tvarkingai.


Jeigu Jums artimos mūsų vertybės ir svarstote bendradarbiavimo galimybes, kviečiu skambinti ar rašyti tiesiai man, Sauliui Čipkui. Esu bendrovės "Sauresta“ steigėjas ir direktorius, savo srities profesionalas, kuriam visada bus malonu pasikalbėti su Jumis. Padarysiu viską, kad nenusiviltumėte ir Jūs.

 

Su geriausiais linkėjimais,

 

Saulius Čipkus
UAB „Sauresta“ Direktorius